page-header

Sıkça Sorulan Sorular

Sertifikalı Uzmanlık Dersleri

Alanında uzman profesyonellerin konuşmacı olduğu derslerimizi başarılı olarak tamamlayan öğrencilerimiz pek çok alanda sertifikalandırılır. Bu derslerden birine katılarak hem öncü profesyonellerin tecrübelerinden faydalanabilir hem de ilgi alanlarınıza dair sertifika sahibi olursunuz.

Sektör İş birlikleri

Üniversitemizin 100’ün üzerinde kurum ile yaptığı iş birlikleri sayesinde, sektör liderlerinin derslerine katılabilir, projeler geliştirebilir ve proje fikirlerinize destek bulabilirsiniz. Yenilikçi ve teknolojik imkanlarla zenginleştirilmiş NeoTech Campus, binlerce mezun, akademisyenin yanında sektör profesyonelleriyle bir araya gelebileceğiniz güçlü bir network merkezi görevi görüyor. Ulusal ve global bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz kampüsümüzde geleceğin girişimcileri ve kazananları arasında yerinizi alabilirsiniz.

Disiplinlerarası Eğitim

Üniversitemiz, disiplinlerarası eğitim anlayışıyla öğrencilerimizin kendi programları dışında gelişimine önem veriyor.  Çok yönlü bir şekilde tasarlanan lisansüstü programlar, zengin ders havuzundan seçim yapabilmenizi sağlar ve disiplinlerarası çalışmalarınızı destekler. Böylece, derinleşmek ve uzmanlaşmak istediğiniz alanların yanı sıra, yeni alanlar keşfedebilirsiniz.

Deneyim Odaklı Dersler

Kendi alanında yeterlilik düzeyi yüksek ve rekabetçi mezunlar yetiştirmeyi hedefleyen lisansüstü programlarımızda deneyimi esas alan uygulamalı dersler verilir. Teorik eğitimle sağlamlaştırdığınız temelinizi, iş dünyasına gerçekçi yaklaşımla hazırlayan tecrübe odaklı uygulamalarla zenginleştirebilirsiniz. Atölye ve laboratuvar çalışmalarının yanı sıra, vaka çalışmaları ve simülasyon uygulamalarıyla kariyerinizi daha yükseğe inşa edebilirsiniz.

Bilimsel Araştırma Projesi Destekleri

Üniversitemiz bünyesinde faaliyet göstermekte olan Bilimsel Araştırma Proje Koordinasyon Ofisi Lisansüstü öğrenci çalışmalarını desteklemektedir. Tez veya proje çalışmaları kapsamında proje merkezine başvurarak destek alabilir, tamamlanan projelerin yayımlanması konusunda verilen teşviklerden faydalanabilirsiniz.

Uluslararası Diploma

Uluslararası standartlarda çok dilli eğitim olanaklarından faydalanan mezunlarımız, Avrupa Birliği’ne üye tüm ülkelerde geçerli mavi diplomayla iş hayatına adım atıyor. Uluslararası arenada geçerli diplomanızla akademik hedeflerinize yurtdışında devam edebilir, uluslararası firmaların bünyesinde çalışarak dünya standartlarında rekabetçiliğinizi artırabilirsiniz.

Esnek Eğitim Modeli

Sanal Kampüs üzerinden yüz yüze, online veya hafta içi akşam saatlerinde yapılan derslerle, ders seçimlerinizi çalışma hayatınıza göre programlayabilir, programın içeriği elverdiği ölçüde hibrit eğitim modelimiz ile yüksek lisansınızı tamamlayabilirsiniz.

Back to top of page